Hlasový workshop: práce s mikrofonem

Nalaďte svůj hlas na mikrofon s hlasovou profesionálkou Kamilou Špráchalovou.

17:00
Sál Tvůrčího domu Workshop
Délka: 3 lekce po 3 hodinách
Lektor: Kamila Špráchalová

Ticho, nahrává se! Buďte u toho, až se v nahrávacím studiu Švandova divadla rozsvítí červené světlo, a spolu s jednou z nejvyhledávanějších dabérek a hlasových hereček Kamilou Špráchalovou objevte svůj hlas před mikrofonem!

Obsah workshopu:

V průběhu tří lekcí tohoto hlasového workshopu vás čeká nejen osvojování hlasové techniky a pořádná nálož prověřených hlasových cvičení, ale také trénink správného dýchání, rezonance a pregnantní mluvy.

Stěžejní součástí worshopu je ovšem dobrodružné nahrávání zábavných textů v profesionálním studiu, kde bude váš hlas snímat citlivý kondenzátorový mikrofon. Díky němu vám neuniknou ani ty nejjemnější nuance vaší hlasové práce. Záznam výsledku nahrávání poté získáte jako památku i jako důkaz, kolik jste se toho během workshopu naučili.

Kde a kdy:

Workshop proběhne ve středu 15. května v Tvůrčím domě Elišky Peškové
a poté 22. a 29. května v Nahrávacím studiu Švandova divadla. Vždy od 17:00.

Vstupné: 1 500 Kč

BLIŽŠÍ INFORMACE
Kateřina Zelená
tel.: +420 234 651 251, mob.: +420 725 483 323
e-mail: zelena (zavináč) svandovodivadlo.cz

________________________________________________________________

Kamila Špráchalová vystudovala hudebně-dramatické oddělení na pražské Státní             konzervatoři. Již při studiích hostovala v Semaforu, v Divadle na Vinohradech a v Divadle ABC, kde dostala nabídku angažmá a setrvala 17 sezon. Kromě divadla se věnuje i práci s mikrofonem (Krok za krokem, Chirurgové, Taaggart) a natáčení (Pojišťovna štěstí, Cesty domů, Chlípník.)

Hlasový workshop: práce s mikrofonem

Sál Tvůrčího domu Workshop
Délka: 3 lekce po 3 hodinách
Lektor: Kamila Špráchalová