Maskérský workshop: od vizáže po masku

Civilní líčení s profesionální maskérkou Kateřinou Houskovou pro všechny, kteří chtějí být sami sobě vizážistou i maskérem.

13:00
Ateliér Workshop
Délka: 4 hodiny
Lektor: Kateřina Housková

Tento praktický workshop vás provede běžným pracovním dnem sebevědomé a vždy skvěle vypadající ženy. Projdete si základy péče o pleť a osobního líčení od snídaně až po večerní party. 

Co takový workshop denního líčení obsáhne? To vám rádi “vylíčíme”:

Čeká vás úvod do vizážistiky. Začnete prácí s obličejem včetně jeho správného ošetření, aby líčení bylo pro pokožku co nejšetrnější. Čeká vás také jemné konturování hloubky těch obličejových rysů, které zdůrazní přednosti vašeho obličeje. 

A poté prožijete imaginární den od rána až do pozdního večera a vyzkoušíte si 4 typy make-upu pro různé příležitosti, které vám může každodenní život připravit. A to vše pouze s líčením, které se vám snadno vejde do kabelky.

Workshop proběhne v neděli 28. dubna od 13:00 do 17:00 v Ateliéru Tvůrčího domu Elišky Peškové (Elišky Peškové 333/7, Praha - Smíchov, 150 00). 

Seznamte se s make-upem nebo se naučte nové postupy pod rukama profi maskérky! 

Vstupné: 1 000 Kč*

*V ceně je zahrnutý veškerý materiál, který budete potřebovat. Ale pokud máte vlastní vybavení, se kterým rádi pracujete, určitě si jej nezapomeňte vzít s sebou.

 

BLIŽŠÍ INFORMACE
Kateřina Zelená
tel.: +420 234 651 251, mob.: +420 725 483 323
e-mail: zelena (zavináč) svandovodivadlo.cz

________________________________________________________________

Kateřina Housková působí od roku 2018 ve Švandově divadle, kde se podílela na vytváření vizuálu a masek pro většinu inscenací. Kromě divadla má na svědomí masky pro řadu videoklipů, reklam, seriálů a českých i zahraničních filmů. Podílela se například na  snímcích Král Šumavy, Bratři, Vrána, Grayman, Chlap, Zátopek, Teuner nebo Poslouchej. Mezi její silné stránky patří práce s vlasy včetně střihu a barvení - moc ji baví dobové účesy, zejména 30.-50. léta. Věnuje se také speciálním efektům v oblasti makeupu.

Maskérský workshop: od vizáže po masku

Ateliér Workshop
Délka: 4 hodiny
Lektor: Kateřina Housková