Vyhlašujeme KONKURZ DO DIVADELNÍHO SOUBORU PRO DĚTI A TEENAGERY. Více informací se dozvíte v zářijovém programu.

Výtvarný workshop: plátno, barva a slovo

Příprava malířského plátna a výtvarná tvorba s barvou i slovem. Workshop s podtitulem „To bych zvládl/a taky“ pod vedením herce a malíře Jacoba Erftemeijera.

10:00
Klubovna Workshop
Délka: 7 hodin

Výtvarný workshop pod vedením Jacoba Erftemeijera je rozdělen do dvou částí. V první části budou účastníci seznámeni s technologií a postupem přípravy malířského plátna. Naučí se, jak plátno natáhnout a našepsovat, aby mohlo být kvalitním podkladem pro Vaše dílo.

V druhé části účastnící budou pracovat s barvou a slovem, a nacházet tak nové možnosti sebevyjádření. Celý workshop má za cíl seznámit s malířským procesem a zbavit účastníky ostychu a zábran v sebevyjádření nejen pomocí barev.  To vše v inspirativním prostředí Tvůrčího domu Elišky Peškové.

Zbavte se tvůrčích bariér a pusťte se do malování!

Cena: 2 500 Kč *   

* V ceně jsou zahrnuty i použité materiály.

BLIŽŠÍ INFORMACE
Natálie Šimůnková
mob.: +420 778 886 244
e-mail: simunkova@tvurcidum.cz

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Jacob Erftemeijer vystudoval herectví na Pražské konzervatoři pod vedením Jany Preissové a Jaroslava Satoranského. 

V roce 2011 započal studium herectví na katedře činoherního divadla DAMU pod vedením Miroslavy Pleštilové, Milana Schejbala a Michala Pavlaty. Během studií na konzervatoři a DAMU hostoval v mnoha divadelních společnostech, v Divadle na Vinohradech, Národním divadle Moravskoslezském divadle, či v divadle Semafor. Sám se při studiích na DAMU začal zabývat režií a vytvořil se svými spolužáky inscenaci "Some Voices" podle textu Joe Penhalla. Podílel se na vzniku mnoha inscenací, ať už jako dramaturg či jako autor hudby. Mimo divadlo se zajímá o hudbu a sám ji aktivně provozuje. Při studiích založil se svými spolužáky ZEA Luxurians Trio, kde působil jako DJ. 

Aktivně se věnuje malbě a fotografování. Ukázky jeho děl si můžete prohlédnout na jeho Instagramu.

Výtvarný workshop: plátno, barva a slovo

Klubovna Workshop
Délka: 7 hodin