Krejčovský workshop

Začněte s šitím pod dohledem skutečné paní mistrové, vedoucí krejčovny Švandova divadla, Dany Pichové.

Workshop
Délka: 3 lekce po 3 hodinách

Nejbližší termíny

Bude upřesněno.

“To sis šila sama? Ty jsi tak šikovná!” Neříkejte, že jste tuhle větu nikdy nevypustili z úst a nepomysleli jste si u toho: chci se taky naučit šít! Krejčovský workshop pro začátečníky, vám pomůže splnit sen plný krásných látek, přesných stehů a hlavně vlastnoručně ušitých tašek, sukní, šatů, kalhot… 

Obsah workshopu:

Vezmeme to od začátku, abyste nemuseli šít horkou jehlou. V první lekci se seznámíte nejen s lektorkou Danou, ale taky se všemi základními materiály a především s šicím strojem. Naučíte se, jak stroj připravit, navléct jehlu nebo navinout cívku. Poté si procvičíte rovné šití a prakticky se seznámíte s dalšími druhy stehů a švů. 

Druhá lekce? Už teď strčíte každého začátečníka do kapsy, ale nejdříve si ji budete muset ušít! V druhé lekci se zaměříte na kapsy a zipy. 

A protože už to s vámi pořádně šije, třetí lekce je vyhrazena na váš vlastní projekt! A bude to něco, v čem si pohodlně odnesete malý dáreček, který na vás na konci workshopu čeká… Jasně! Vlastnoručně ušitá originální látková taška. 

Kde a kdy:

Workshop proběhne ve vypsaných termínech ve 3 lekcích v Dílnách Tvůrčího domu Elišky Peškové (Elišky Peškové 333/7, Praha - Smíchov, 150 00):

Vstupné: 2 200 Kč*

*V ceně je zahrnut veškerý materiál, který budete při lekcích potřebovat.

BLIŽŠÍ INFORMACE
Natálie Šimůnková
mob.: +420 778 886 244
e-mail: simunkova@tvurcidum.cz

Krejčovský workshop

Workshop
Délka: 3 lekce po 3 hodinách

Bude upřesněno.