Vyhlašujeme KONKURZ DO DIVADELNÍHO SOUBORU PRO DĚTI A TEENAGERY. Více informací se dozvíte v zářijovém programu.

Deskovky

Naše knihovna plná deskových her čeká na náročné hráče i na ty, co hledají jednoduchou oddychovku po náročném pracovním dni. Přijďte si zahrát se svými přáteli nebo u nás najděte nové spoluhráče!

17:30
Klubovna Klub deskových her Paluba

Jednoduchá karetka nebo pořádná krabice, ve které se schovává několikahodinový napínavý příběh? Při deskoherních večerech, které v Tvůrčím domě pořádáme společně s Klubem deskových her Paluba, si vyberete podle nálady i gusta. V naší Klubovně zažijete příjemnou komorní atmosféru, klid na hraní a samozřejmostí je i možnost drobného občerstvení. 

Díky podpoře českých deskoherních vydavatelství TLAMA games a Blackfire může Tvůrčí dům nabídnout širokou paletu deskovek, ale také možnost testovat hry, jejichž vydání se teprve chystá, nebo se zúčastnit exkluzivního představení novinek. A o deskových hrách toho chystáme ještě mnohem víc!

Přijďte ve vypsané termíny kdykoliv v čase od 17:30 do 22:00 do Klubovny Tvůrčího domu Elišky Peškové (Elišky Peškové 333/7).

Vstup volný. Chcete-li mít stoprocentní jistotu, že pro vás bude k dispozici stůl zavolejte si pro rezervaci na 222 725 822 mezi 12:00 a 20:00.