Hlasový workshop Pavly Fendrichové

Workshop s vyhledávanou hlasovou profesionálkou Pavlou Fendrichovou, která Vás provede „Krajinami hlasu“.

10:00
Sál Tvůrčího domu Workshop
Lektor: Pavla Fendrichová

Nejbližší termíny

Hlas je dar, jehož velikost a význam v našem životě často objevíme až v momentě jeho ztráty. Je základním prostředkem lidské komunikace, exprese a kreativity a současně jedinečnou, neopakovatelnou součástí každé lidské osobnosti, kterou zrcadlí. Pro mnoho z nás je pracovním nástrojem, bez kterého bychom nemohli vykonávat svoji profesi. Hlas je také kanálem, který nám přináší pravdivé zprávy nejen z našeho těla, ale i z naší duše. Ale věnujeme svému hlasu pozornost a péči odpovídající jeho nezastupitelné roli v našem životě?

Možná vnímáme, že potřebujeme hlasový restart, opustit na chvíli svět, kde je třeba podávat výkony, zastavit se, objevovat, přehodnocovat, nacházet nové zdroje, hledat odpovědi

Mnohovrstevnatý celodenní hlasový workshop s hlasovou profesionálkou a vyhledávanou lektorkou Pavlou Fendrichovou, během kterého budete společně procházet svými hlasovými krajinami. Rozpohybujete tělo za pomoci hlasu a skrze tělo rozpohybujete svůj hlas. Čeká vás společná soustředěná práce, při níž budete během cvičení oživovat svou preverbální hlasovou paměť, znovuobjevovat hlasovou autenticitu a oživovat prameny vlastní kreativity.

Workshop je určen nejen pro hlasové profesionály, kteří touží objevovat a vystoupit z hlasových stereotypů, zúčastnit se může každý, kdo cítí volání k hlasovému růstu a změně. Vítaní jsou také absolventi workshopů a seminářů Pavly Fendrichové.

Co si odnesete:

  • vědomí, že můžu zpívat a svůj zpěv zlepšovat
  • jistotu, že dokáži improvizovat
  • prožitek bytí v oporách pro hlas
  • návod jak pracovat se svým hlasem bezpečně
  • jak se skrze svůj hlas kdykoliv a kdekoliv zazdrojovat
  • inspiraci jak svůj hlas dále rozvíjet
  • úžas ze setkání s vlastním hlasem
  • odpovědi na vaše otázky

Kdy a kde:

Workshop proběhne v Ateliéru Tvůrčího domu Elišky Peškové (Elišky Peškové 333/7, Praha - Smíchov, 150 00) 27. dubna od 10:00 do 18:00 s přestávkou na oběd.

Vstupné: 2 000 Kč

Hlasový workshop Pavly Fendrichové

Sál Tvůrčího domu Workshop
Lektor: Pavla Fendrichová