Taneční kurz pro dospělé

Nadstandardní večery plné standardních a latinskoamerických rytmů, tance a zábavy pod vedení tanečních mistrů Martina Šimka a Terezy Řípové.

Workshop
Délka: 8 lekcí po 2 hodinách
Lektor: Martin Šimek a Tereza Řípová

Nejbližší termíny

Bude upřesněno.

Rádi byste se svým partnerem zkusili něco nového? Pojďte se naučit základy společenských tanců pro plesy, svatby a další události, při kterých nesmí chybět roztančený taneční parket!

Obsah kurzu:

Taneční kurzy Martina Šimka & Terezy Řípové vám nabízejí jedinečný zážitek v podobě osmi tanečních večerů v krásných prostorách Tvůrčího domu Elišky Peškové na Smíchově, který se pyšní mimořádným geniem loci. 

Přijďte oprášit své znalosti z tanečních nebo se konečně naučit základy společenských tanců jako jsou waltz, tango, cha cha, rumba, jive a další. Tento taneční kurz není jen možnost naučit se tančit, ale aktivně trávit hned několik večerů se svým partnerem při tanci a u sklenky vína. 

V případě vlahých večerů vás navíc čekají exkluzivní zážitky v podobě outdoorové varianty lekcí, které budou probíhat v malebném dvorním prostoru starobylého pavlačového domu. Těšíme se na vás!

Kdy a kde:

Kurz proběhne v Tvůrčím domě Elišky Peškové (Elišky Peškové 333/7, Praha - Smíchov, 150 00) v 8 lekcích každé pondělí od 8. dubna do 3. června (mimo pondělí 22. dubna) vždy od 19:00 do 21:00.

Cena kurzu pro pár: 3 500 Kč

 

BLIŽŠÍ INFORMACE
Kateřina Zelená
tel.: +420 234 651 251, mob.: +420 725 483 323
e-mail: zelena (zavináč) svandovodivadlo.cz

Taneční kurz pro dospělé

Workshop
Délka: 8 lekcí po 2 hodinách
Lektor: Martin Šimek a Tereza Řípová

Bude upřesněno.