Kutilská dílna Roberta Jaškówa

Workshop pro všechny začínající kutily a truhláře s hercem, králem všech kutilů a majitelem „nejslavnější garáže“ Robertem Jaškówem.

Workshop
Délka: 6 hodin
Lektor: Robert Jašków

Nejbližší termíny

Bude upřesněno.

Už jste si někdy říkali, že byste chtěli něco vlastnoručně vyrobit ze dřeva? Na videích to vypadá jako hračka, ale nakonec jste nenašli odvahu? Nebo vám chybí nářadí a vhodná dílna? U nás najdete nejen dobře vybavenou dílnu, ale i dobře naladěného Roberta Jaškówa, s jehož pomocí to skutečně bude hračka!

Během jednodenního workshopu se nejprve prakticky seznámíte s různými druhy nářadí, základními typy dílenských strojů a materiálů, které při práci využijete. Poté se společně pustíte do skutečné truhlářské výroby.

Protože jaro klepe na dveře, vyrobíte si něco, co vám bude dělat radost – ať už na balkóně, na zahradě nebo třeba v lese, kam chodíte na procházku. Čeká vás výroba poctivé dřevěné ptačí budky! Při ní si samozřejmě vyzkoušíte nejrůznější způsoby přípravy a opracování materiálu a také hned několik spojovacích technik od hřebíků, přes vruty až po truhlářské lepení.

A protože vás tím vším provede Robert Jašków, nebude navíc nouze o dobrou náladu, nadšení z řemeslné práce a možná i nějakou tu „veselou historku z natáčení“.

Workshop proběhne v sobotu 2. března od 10:00 do 16:00 s pauzou na oběd
v dílnách Tvůrčího domu Elišky Peškové (Elišky Peškové 333/7, Smíchov 150 00).

Cena: 2 000 Kč *

 

BLIŽŠÍ INFORMACE

Kateřina Zelená

tel.: +420 234 651 251, mob.: +420 725 483 323
e-mail: zelena (zavináč) svandovodivadlo.cz

 

*V ceně jsou zahrnuty i použité materiály.

Kutilská dílna Roberta Jaškówa

Workshop
Délka: 6 hodin
Lektor: Robert Jašków

Bude upřesněno.