Hlasový workshop

Začněte používat svůj hlas, abyste se na něj mohli kdykoliv spolehnout! Hlasovým workshopem nejen pro zapálené divadelníky vás provede Kamila Špráchalová.

Workshop
Délka: 3 lekce po 3 hodinách

Nejbližší termíny

Bude upřesněno.

Lidský hlas je krásný a mocný nástroj. Dech je život. A správná mluva začíná u správného     dýchání. Přijďte si zdravě zadýchat a „zlámat si jazyk“ s vyhledávanou hlasovou lektorkou Kamilou Špráchalovou.

Potřebujete-li nebo chcete-li zlepšit svůj mluvní projev je tento workshop přesně pro Vás. Naučíme Vás základy zdravého dýchání, tolik potřebné uvolnění celého těla i mysli a dáme návod, jak doma trénovat zřetelnou artikulaci.

Při těchto lekcích rozhodně nebudete sedět, budeme pracovat nejen s jazykem, ale s celým tělem. Také se seznámíme s pestrou škálou textů klasických i moderních a nakonec navštívíte profesionální zvukové studio, kde si svůj hlas zocelený tímto intenzivním workshopem budete mít možnost zaznamenat technikou, která se používá při zaznamenávání profesionálních nahrávek mluveného slova.

Workshop proběhne ve 3 lekcích 28. února, 6. a 13. března vždy od 17:00 do 20:00 v Sále Tvůrčího domu Elišky Peškové (Elišky Peškové 333/7)

Cena: 1 500 Kč  

BLIŽŠÍ INFORMACE

Kateřina Zelená

tel.: +420 234 651 251, mob.: +420 725 483 323
e-mail: zelena (zavináč) svandovodivadlo.cz

________________________________________________________________

Kamila Špráchalová vystudovala hudebně-dramatické oddělení na pražské Státní             konzervatoři. Již při studiích hostovala v Semaforu, v Divadle na Vinohradech a v Divadle ABC, kde dostala nabídku angažmá a setrvala 17 sezon. Kromě divadla se věnuje i práci s mikrofonem (Krok za krokem, Chirurgové, Taaggart) a natáčení (Pojišťovna štěstí, Cesty domů, Chlípník.)

Hlasový workshop

Workshop
Délka: 3 lekce po 3 hodinách

Bude upřesněno.