Muziklub

Hudební nástroje, váš oblíbený zpěvník a dobrou náladu s sebou! Naše klubovna se otevírá komukoliv, kdo si bude chtít zahrát a zazpívat jen tak pro radost. Přijďte se svou partou kamarádů nebo zde navažte nové hudební známosti!

Společenské setkání

Nejbližší termíny

Bude upřesněno.

Ať jsi muzikant začátečník nebo máš za sebou stovky hodin cvičení, ať hraješ na triangl, kytaru, piano nebo prostě jen miluješ zpívání, náš Muziklub ti otvírá své brány. 

Písničky, které všichni znají a mohou si je společně zazpívat, jamm při němž dostane prostor pro sólo každý, kdo má chuť, a hlavně fajn akce s lidmi, kteří bez hudby nemohou existovat.

Vezmi partu svých kamarádů nebo přijď poznat nové nadšené hudebníky, navázat nové známosti a inspirovat se. Nemáš svůj hudební nástroj zrovna po ruce? Nevadí! V Tvůrčím domě se vždycky něco najde: kytara, cajon a další perkuse jsou tu i pro tebe.

Klubovna Tvůrčího domu nabídne svým návštěvníkům samoobslužné občerstvení: teplé nápoje, limonády, pivo i něco k zakousnutí. A komu to nestačí, může si prostě přinést, na co má chuť.  

Vstup zdarma!

Pravidelně vždy první středa v měsíci

Muziklub

Společenské setkání

Bude upřesněno.