Maskérský víkendový workshop

Odhalte tajemství skvělé divadelní maskérky Kateřiny Houskové a naučte se, jak s její pomocí změnit sami sebe k nepoznání!

Workshop
Délka: 2 lekce po 5 hodinách

Nejbližší termíny

Bude upřesněno.

Divadelní maskérka je kouzelnice s barvami a materiály. Díky ní se herci mění k nepoznání. Dokáže razantně změnit jejich věk. Má se žena stát mužem nebo naopak? Není problém! Modřiny, řezné rány, střelná zranění rozdává bezbolestně se štětcem v ruce. 

Všechna tato kouzla a další maskérské triky, které se mohou hodit nejen maskérkám, ale také amatérským divadelníkům nebo studentům herectví, vás naučí během intenzivního víkendového workshopu žádaná filmová a divadelní maskérka Kateřina Housková. Navíc získáte volný vstup na námi vybrané představení Švandova divadla!

2 lekce po 5 hodinách.

Cena: 1 500 Kč  

 

BLIŽŠÍ INFORMACE

Kateřina Zelená

tel.: +420 234 651 251, mob.: +420 725 483 323
e-mail: zelena (zavináč) svandovodivadlo.cz

________________________________________________________________

Kateřina Housková působí od roku 2018 ve Švandově divadle, kde se podílela na vytváření vizuálu a masek pro většinu inscenací. Kromě divadla má na svědomí masky pro řadu videoklipů, reklam, seriálů a českých i zahraničních filmů. Podílela se například na snímcích Král Šumavy, Bratři, Vrána, Grayman, Chlap, Zátopek, Teuner nebo Poslouchej. Mezi její silné stránky patří práce s vlasy včetně střihu a barvení - moc ji baví dobové účesy, zejména 30.-50. léta. Věnuje se také speciálním efektům v oblasti makeupu.

Maskérský víkendový workshop

Workshop
Délka: 2 lekce po 5 hodinách

Bude upřesněno.