Herecký workshop Kristýny Frejové

Profesionální herečka Kristýna Frejová vás seznámí s hereckými cvičeními a etudami, kterými by měl projít každý začínající herec. Díky nim budete společně hledat a objevovat základní principy herecké práce.

Workshop

Nejbližší termíny

Bude upřesněno.

Celý workshop pod vedením populární herečky a divadelní lektorky Kristýny Frejové je nejprve zaměřen na hru, jevištní pohyb, rozvíjení jednotlivých smyslů a základní herecké etudy. Dalším tématem našich setkání je průprava mluvní, hlasová a dechová prostřednictvím odborných cvičení. Dále je kurz nasměrován na vnímání sama sebe v prostoru, setkání s hereckým partnerem na jevišti, pocítění dramatické situace a v neposlední řadě na základy divadelní improvizace.

3 lekce po 3 hodinách

Cena: 1 500 Kč  

BLIŽŠÍ INFORMACE
Natálie Šimůnková
mob.: +420 778 886 244
e-mail: simunkova@tvurcidum.cz

________________________________________________________________

Kristýna Frejová je dcera herců Věry Galatíkové a Ladislava Freje. Vystudovala DAMU, jejími pedagogy byli Jiří Adamíra, Luboš Pistorius či Viktor Preiss. Po škole nastoupila do Divadla Labyrint, tedy dnešního Švandova divadla. Za Sonety a Tabákovou cestu byla tehdy nominována na Cenu Alfréda Radoka v sekci Talent roku. V angažmá v divadle Rokoko si zase poprvé zahrála s Michalem Dlouhým, kterému v inscenaci ŠD Kurz negativního myšlení hraje manželku – už potřetí (po Čarodějkách ze Salemu a Kdo je tady ředitel?). Kontinuálně se pedagogické činnosti věnuje na Vyšší odborné škole herecké v Praze.

Herecký workshop Kristýny Frejové

Workshop

Bude upřesněno.